Handlu opcje binarne – poradnik

Handel z opcjami rzeczywiście może każdy człowiek. Nie jest konieczne posiadanie zezwolenia na prowadzenie działalności. Transakcji nie jest dobry pomysł bez podstawowe wiedzy i doświadczenia. Poniższy artykuł jest przewodnikiem dla początkujących inwestorów i mówi, co handel obejmuje.

Przed rozpoczęciem handlu…

Każdy inwestor rozwiązuje poważny dylemat przy wyborze brokera dla opcji. Jest to bardzo ważna decyzja, ponieważ wpływa po handlu. To jest dobre dowiedzieć się jak najwięcej informacji z opinii i od klientów. Następnie to możesz być pewien, że nie stać się ofiarą kampanii marketingowych.

Handel zaczyna rejestracji klienta u wybranego brokera. Czasami jest to konieczne w celu weryfikacji tożsamości. Zazwyczaj wystarczy wysłać zdjęcie dowodu osobistego e-mail. Inni brokerzy opcji wymagają weryfikacji podczas wycofywania pieniędzy. To zupełnie normalne sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa. Ryzyko jest znacznie niższe dla brokerów regulowanych.

Aby umożliwić inwestor do zawarcia transakcji musi wysłać pieniądze na konto sprzedawcy. Minimalna kwota depozytu zależy od brokera. Zaczyna się od 100 dolarów. Depozyt można przeprowadzić na wiele sposobów. W przypadku większych sum pieniędzy zaleca się stosowanie przelewu bankowego. Możliwe jest również  użyć karty kredytowej lub Internetu portfel. Gdy to zrobisz, to niektórzy brokerzy (np. TopOption) ustanowić konto demo na życzenie.

Rodzaje opcji i sposób prowadzenia handlu

Binarne handlu jest naprawdę banalne. Inwestor najpierw wybiera aktywów. Inwestor jedynie spekulować na temat jego ceny. Akcje inwestor nie kupuje, tylko szacuje rozwój cen. Następnie inwestor wybiera czas ważności. Czas ważności jest życia opcji.

Przykład handlu - platforma TopOption

Przykład handlu – platforma TopOption

Kiedy handel z opcjami najczęściej spotkać się z te rodzaje opcji:

Boundary (range) opcje –  Przedsiębiorca przewiduje, czy cena aktywa bazowego w momencie wygaśnięcia będzie przenieść wewnątrz lub na zewnątrz w określonym paśmie cenowym.

OneTouch opcje – Spekulować, czy cena aktywa dotyka lub nie poziom cen określony przez ciebie przed zespołem niż opcje wygasają.

60seconds (minutowe) opcje – Są podobne do klasycznych high / low opcji, ale czas wydechu jest tylko 60 sekund. Te opcje oferują niższe zysk.

Następnym krokiem jest spekulacje. Spójrz na aktualnej ceny aktywów. Następnie decyduje, czy cena będzie wyższa lub niższa w czasie ważności. Zgodnie z tym, wybrać albo opcja PUT (down) lub CALL (up). Potem tylko poczekaj na moment ważności, która ma kluczowe znaczenie. Nie ma znaczenia, w jaki sposób cena ewoluuje między chwili zawarcia transakcji a datą ważności.

Ostatnim krokiem przed zawarciem transakcji jest ustalenie premii opcji. Jest to kwota, chcesz zainwestować w handlu. Ilość musi wynosić przynajmniej minimalny wymagany, która zmienia się w zależności od wybranego brokera. Średnia jest około 15 $. Dla nowych inwestorów jest z pewnością korzystne do czynienia z mniejszymi kwoty. Jeśli masz już doświadczenie w handlu, można handlować z dużych kwotach . Jeśli spekulacja nie jest poprawne, premii opcyjnej jest maksymalna strata. Jeśli jednak szacunki były prawidłowe, masz premii opcji i zysku, który przebywa około 80% premii opcyjnej. Oznacza to, że osadzony prawie dwukrotnie ilość.

Wypłacanie pieniędzy może być normalnie prowadzone przez tych samych metod jak depozyt. Dobrze jest sprawdzić wysokość opłat dla poszczególnych usług. Na przykład, wybierając przelewu bankowego jest nie tylko najwolniejszy z dostępnych opcji, ale również często najdroższe. Niektórzy nieuczciwi pośrednicy celowo nie pozwala wypłacić pieniądze. Takie oszustwo można zapobiec starannie wybierając odpowiedni brokera.

Każdy przedsiębiorca musi zapłaty podatku od zysków. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji jest dobrze znaleźć właściwą osobę lub organ.

Serwer Opcjeonline.pl, 31.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>