Opinie: opcje binarne i OptioNavigator – strzeż się oszustwa

Z koncepcji opcji binarnych jest w ostatnich dniach często słyszał nazwę OptioNavigator. Jest to automatyczny system handlu przeznaczone do obrotu s binarnymi opcjami. Jak co bota handlowego, OptioNavigator również powinna zawierać transakcje zyskowne, zamiast inwestora. Ze względu na silną krytykę, które musi program twarz, jest OptionNavigator tylko kolejny oszustwo.

Wraz z rosnącą popularnością opcji binarnych zwiększa liczbę oszustw, które są związane z opcjami. Dzięki regulacji jest binarny obrotu stosunkowo bezpieczne, więc oszuści postanowił zmusić inwestorów do stracił pieniądze na własną rękę.

OptioNavigator - opcje binarne oszustw

OptioNavigator – opcje binarne oszustw

Dlatego też, można przeczytać o fikcyjnej inwestorów, który przedstawił opcje binarne jako proste narzędzie do szybkiej oceny pieniędzy (co nie jest prawdą). Rzadziej, ale bardziej podstępny, są obecnie handlowy programy opcji binarnych.

Wyrafinowane algorytmy lub generator losowy?

Ze względu na charakter obrotu binarnym, to nie może być już po kilku transakcji natychmiast ustalone, czy program jest oszustwo, czy nie. Jeśli kilka pierwszych transakcji wychodzi, to nie znaczy, że program jest rzeczywiście opłacalna. Po prostu  generator losowych sygnałów mają 50% szans na sukces.

Wynika z tego, że jedynym decydującym wyniku jest w długim okresie. Czy jest generator losowych sygnałów lub algorytm,który opiera się na doświadczeniu i wiedzy programistów, nie można określić na pierwszy rzut oka.

Więc dlaczego jest OptioNavigator oszustwo?

Głównym argumentem, dlaczego nie należy stosowanie OptionNavigator, są doświadczenia klientów.Internet jest pełen skarg i ostrzeżenia przed tym bot handlowym . Ponadto program daje tylko wskazówki dla transakcji, zawierania transakcji jest więc dziełem inwestora. Dlatego przedsiębiorca stracił pieniądze na własną rękę. A potem ledwie można powoływać się sprawiedliwości.

Co należy natychmiast zniechęcić cię jest brokera. Ponieważ jest to program wsparcia, konieczne jest, aby zarejestrować się w zalecanym brokera. Jest EZTrader. Ten pośrednik nigdy nie miał dobrej reputacji. A jeśli nie wierzysz na krytykę, patrz poniżej średniej ocena, który oferuje broker. Niższy zysk ma bardzo negatywny wpływ na handel.

Zamiast szukać programu handlu dla opcji binarnych, można używane konto demo dla opcji binarnych, które są oferowane przez większość brokerów, w tym popularne i szczególnie zweryfikowanego brokera TopOption recenzja .

Serwer Opcjeonline.pl, 17.11.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>