Piotr Adamski i opcje binarne – oszustwo

Trading z opcji binarnych spowodował w Polsce podniecenia ponownie. Tym razem, dzięki  fikcyjnym przedsiębiorcy.  Piotr Adamski jest imię jego i rzekomo handluje opcje binarne. On twierdzi, że zarabia ponad 15 000 dolarów miesięcznie dzięki jego metodzie. Jak się okazało, taka osoba nie istnieje i jest to jedynie oszustwo .

Dlaczego jest to oszustwo?

Piotr Adamski - strona internetowa

Piotr Adamski – strona internetowa

Dokładnie sama strona zalana czeski rynek kilka miesięcy temu. Różnią się one tylko w imieniu inwestora i języka używanych. Również zdjęcia są takie same. Spróbuj napisać w wyszukiwarce następującymi nazwami: Miroslav Kadlec, Tomáš Stodola lub Jan Pálený. Można się spodziewać, że Piotr Adamski nie jest ostatnim polskim inwestorem fikcyjne.

Piotr Admaski publikuje podobno korzystną strategią dla opcji binarnych. Dlaczego ktoś tak pomocny powinni ukrył prawdziwą tożsamość?  To proste, zalecana strategia nie działa, tak po prostu. Ale ważne jest, aby uznać, że jest ona oparta na analizie technicznej i fundamentalnej, również jak strategie funkcjonalne.

Autor zaleca korzystanie trend w handlu, ale zbyt po prostu.  Również wykresy są bzdury. Pierwszy wykres przedstawia obrotu po pół godzinie. i pokazuje, że inwestor zamknął 5 transakcji, 3 powodzeniem i 1 bez powodzenia. Nie trzeba być matematykiem, aby zobaczyć, że nie jest poprawne.

Również inne linie są błędne. Niestety, ani zarobków, które można zobaczyć na stronie internetowej, nie są w pełni wiarygodne. Jedna transakcja może uzyskać maksymalnie 85% (dla klasycznych Opcje binarne). Inwestycje były 10 dolarów (oceniamy według jednej non-profit transakcje). Wynika z tego, że dane są zawyżone.

Jeśli by był gwarantowany sposób, jak zarobić na opcjach binarnych, wszyscy pośrednicy by zbankrutowały. Każdy nie może tylko zarobić. Opcje binarne mogą zarobić mniejsze zyski przez długi czas, ale na pewno nie może tak duży obrót w ciągu jednego dnia, jak twierdzi autor.

Uważaj na polecanych brokerow

Adamski - zalecane brokerzy

Adamski – zalecane brokerzy

Już w przeszłości, można było zobaczyć podobny projekt. To nie była jednak strategia biznesowa, ale  robot dla opcje binarne nazwany OptioNavigator. Celem tych usług nie jest zarabiania pieniędzy, ale pozyskanie nowych (i niedoświadczonych) inwestorów. Również autor witryny internetowe na temat Peter Adamski współpracę z brokerami.

Dlatego należy zachować ostrożność, jeśli zarejestrujesz się w tego brokera. Upewnij się, że ten broker na opcje binarne ma niezbędne pozwolenia (np. CySEC, FCA, itp). Regulatory te nadzoruje działalność maklerów, aby znacznie zwiększyć bezpieczeństwo podczas handlu.

Serwer Opcjeonline.pl, 20.2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>