Recenzja ETX Capital (Binary) – ocena brokera, dyskusja

ETX Capital logoBinarne opcje dzięki swojej prostocie mają wielu zwolenników. Być może dlatego, globalny dostawca usług finansowych ETX Capital zdecydowała się zawrzeć w swojej ofercie platformy na opcje. Wraz z platformami Trader, TraderPro i MT4, można od lata 2014 również korzystać z nowej platformy ETX Binary. To jest przeznaczony dla handlu opcji binarnych. Jak ETX czynienia z konkurujące brokerzy można przeczytać w tej recenzji.

Znaczący regulacji: CySEC, FSA
Lokalizacja / rok założenia: Wielka Brytania / 2002
Min. depozyt / min. handel: $200 / $15
Polska platforma: Tak
Demo: Nie
Bonus: Tak
Rodzaje opcji: High/Low, 60 seconds / pair option
Mobile app: Tak
Oceny: Podsumowanie oceny 91%, broker ma 2. miejsce w rankingu
Otwórz konto

 

Wynikiem długotrwałej pracy

ETX CAPITAL - web brokera

ETX CAPITAL – web brokera

Nazwa handlowa ETX Capital jest znany od 2002 roku. Historii firmy jednak rozciąga się do połowy ubiegłego wieku. Firma została założona w 1965 roku pod nazwą Monecor (Londyn) Limited. Nawet po pięćdziesięciu latach wciąż przebywa ETX  w Wielkiej Brytanii i jest regulowana przez brytyjski FSA. To broker opcji binarnych jest licencjobiorców CySEC. Oznacza to, że handel na naszym terytorium jest prawny.

Brytyjski broker jest sprytnie koncentruje się na inwestorów z całego świata. Jego platforma jest dostępna w niemal dwadzieścia języków. ETX Capital (jak TopOption) umożliwia obrót w języku polskim.

Robić interesy z brytyjskim numerem jeden!

Depozyt na rachunku ETX handlu można zrobić na wiele sposobów. Karta kredytowa, przelew bankowy lub za pośrednictwem portmonetki internetowe. Minimalny depozyt musi być co najmniej 200 dolarów. Opcje minutowe można kupić od 10 dolarów, podczas gdy klasyczne długoterminowe High / Low opcje mogą być przedmiotem obrotu od 15 dolarów.

Handlu jest sam jak dla innych brokerów. Inwestor wybrana aktywów, którego cena będzie spekulować. Aktywów jest około osiemdziesiąt i obejmują akcji, indeksów giełdowych, towarów i par walutowych. Następnie wybraniu data ważności. Opcje mogą być długoterminowe i krótkoterminowe opcje (minutowe). Poza klasycznym cenie Wykres platforma zawiera specjalny panel. Ta opcja pokazuje wybór innych inwestorów.

ETX Capital i dostęp do klientów

Plonów w porównaniu do konkurencji są średnie i nikogo tak broker urazić. Klasyczne High / Low opcje mają zysk w zakresie od 70% -85%. ETX Capital oferuje mobilne aplikacje dla Androida i iOS, szczególnie przydatny do obrotu w podróży. Wadą ETX Capital jest, że broker nie oferuje konto demo. Broker niestety nie pozwala sprzedaż aktywnych opcji.

ETX Capital dzięki ogromnym uznaniem i dobre doświadczenie klientów ma stosunkowo silnej bazy klientów. Dla brokera, który zapewnia te usługi zaledwie kilka miesięcy, to jest bardzo dobry początek. A ponieważ ETX nie jest związane z żadnym oszustwa, broker jest znany jakości i wiarygodne. Miejmy nadzieję, że będzie się utrzymywać w ustawić tempo.

Odwiedź stronę internetową ETX Capital

Serwer Opcjeonline.pl, 31.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>