Recenzja EXbino – ocena brokera, dyskusja

EXbino logoEXbino jest sprawdzone nowe opcje binarne broker. Firma została założona w 2011 roku. W tym czasie większość powstała brokerów. W przeciwieństwie do nich, eXbino skupia się na polskim rynku. Nie jest zatem zaskoczeniem, że ma broker polskiej platformy. EXbino w Polsce ma zdecydowanie najbardziej klientów. Jest to również najlepszy broker? Liczba klientów jest wynikiem Polskiej platformy, która miała w Polska pierwszego.

 

Znaczący regulacji: CySEC
Lokalizacja / rok założenia: Giblartar / 2011
Min. depozyt / min. handel: 200€ / 50€
Polska platforma: Tak
Demo: Tak
Bonus: Tak
Rodzaje opcji: High/Low,One Touch, 60seconds
Mobile app: Tak
Oceny: Podsumowanie oceny 75%, broker ma 4. miejsce w rankingu

 

Broker dla zaawansowanych

Web brokera Exbino

Web brokera Exbino

EXBino jest Marko stworzą przez Exclusive LTD z siedzibą w Gibraltarze. Broker jest regulowany przez cypryjski CySEC. To jest dodatkowym atutem jeśli chodzi o bezpieczeństwo serwisu.

Exbino oferuje trzy rodzaje kont handlowych; Starter,Trader i VIP.  Jeśli chcesz “Starter” konto, musisz wpłacić kwotę od 200 do 999 €. Inwestorzy, którzy płacą od 1000-1999 €, dostać “Trader” konto. I na depozyt większej niż 2000 € są konta VIP. Do Exbino wpłaty dokonamy za pomocą karty kredytowej, portfela internetowego,szybkiego i tradycyjnego przelewu bankowego. Dla początkujących polecam brokera z niższych transakcji minimum. U eXbino to jest  50 €, który jest w stosunku do konkurencji wiele. (TopOption pozwala handel od $ 10).  Minimalna kwota wypłaty to 10 eur.

W celu zdobycia doświadczenia, możliwe jest korzystanie z konta demo, ale inwestorzy muszą wpłacić pieniądze na rachunku rzeczywistym. Broker oferuje klasyczne instrumenty: Waluty, Indeksy, Akcje, Towary.

Wzmocnienie waha się pomiędzy 70 a 80%. To zależy od określonego aktywów i czasu wydechu. Niestety, to jest poniżej średniej. Dlatego konieczne jest opracowanie strategii, która ma większe powodzenie, lub zarejestrować w innym brokera.

ExBino i oszukańcze praktyki

Niestety, musimy wspomnieć, że eXbino jest również związane z oszustwami. Nie jest to faktycznie oszustwo w ​​prawdziwym tego słowa znaczeniu. Obrotu całej eXbino jest promowanie oszukańczej “Simple Trade”. Usługa zapewnia algorytm matematyczny dla pomyślnego obrotu. Prawdopodobnie jest to niepotrzebne powtarzanie, że nie ma takiego algorytmu. I na pewno nie za darmo. Jeśli jest to tylko zbieg okoliczności, czy ma eXbino naprawdę coś wspólnego z tym oszustwa, nie można powiedzieć.

Serwer Opcjeonline.pl, 31.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>