Recenzja Opteck – ocena brokera, dyskusja

Opteck logoOptec jest binarne opcje broker. Został założony w 2011 roku, teraz siedziba firmy w Belize. Według dostępnych informacji nie jest opteck regulowane komisji bezpieczeństwa CySEC.  To wzbudza nieufność, choć to nie znaczy nic złego. Uważa się, że broker działa na tym. Na szczęście klienci mają głównie dobre doświadczenia z brokerem.

Znaczący regulacji:
Lokalizacja / rok założenia: Belize / 2011
Min. depozyt / min. handel: $250 / $25
Polska platforma: Tak
Demo: Tak
Bonus: Tak
Rodzaje opcji: High / Low, One Touch, 60 seconds
Mobile app: Tak
Oceny: Podsumowanie oceny 88%, broker ma 3. miejsce w rankingu
Otwórz konto

 

Opteck Academy nietypowe podejście do klientów

Opteck zaoferowania materiałów dydaktycznych dla zarejestrowanych klientów. Makler oczywiście chce do zapoznania inwestorów z opcji. Opteck Academy jest wypełniona przewodników handlowych, książki i możliwość tworzenia konta demo.

Wpłaty i wypłaty

Opteck - web brokera

Opteck – web brokera

Minimalny depozyt jest stosunkowo wysoki – 250$. Możesz wpłacić kartą kredytową, przelewem lub za pomocą portfela internetowego. Jeśli chcesz wybrać pieniądze, trzeba dokonać żądanie. To musi być zatwierdzone przez Opteck Financial team w ciągu dwóch dni. Przelew trwa dłużej niż pięć dni. To jest za darmo, ale jeśli wypłacić pieniądze trzy razy w miesiącu, będzie musiał zapłacić opłatę.

Trading jest możliwe od kwoty 25$. Na przykład u TopOption ale mogą być opcje przedmiotem obrotu od 10$, co jest lepsze dla początkujących. Za pomocą kompleksowej platformie z wielu funkcji można stworzyć ciekawe strategię. Na przykład, istnieje możliwość odzyskać część utraconej opcji. Czas ważności opcje zaczynając od 60 sekund. Z drugiej strony, tu jest średnią liczbę aktyw i handel jest stosunkowo ograniczony.

Nowo zarejestrowany klient może uzyskać bonus. Tento bonus za depozyt ponownie ograniczyć wybór pieniędzy. Platforma Opteck ma dziewięć wersji językowych, w tym polskiej. Na oficjalnej stronie internetowej można pobrać aplikację mobilną. Mobilna platforma używana głównie przez inwestorów podczas podróży.

Ze względu na brak CySEC licencja jest czasem Opteck oznaczone jako oszustwo. Ale nie jest dowodów, że to jest prawda. Broker jest dobre, ale wiele innych brokerzy oferują bardziej interesujący obrotu binarny.

Odwiedź stronę internetową Opteck

Serwer Opcjeonline.pl, 31.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>