Recenzja TopOption – ocena brokera, dyskusja

TopOption logoWybór brokera jest jedną z najważniejszych decyzji. Zwłaszcza, gdy opcja binarna są coraz związane z oszustwami. Ta recenzja TopOption powie więcej na temat tego brokera. We będzie również powiedzieć, jak w handlu opcje binarne z tego brokera.

 

Znaczący regulacji: HCMC, NBP
Lokalizacja / rok założenia: Grecja / 2011
Min. depozyt / min. handel: $100 / $10 ($5)
Polska platforma: Tak
Demo: Tak
Bonus: 50% dla depozytów powyżej 200 dolarów, 100% dla depozytów ponad 500$
Rodzaje opcji: High/low, boundary, one touch, 60 seconds, pair option
Mobile app: Nie
Oceny: Podsumowanie oceny 97%, broker ma 1. miejsce w rankingu
Otwórz konto

 

TopOption – bezpieczeństwo przede wszystkim…

TopOption - web brokera

TopOption – web brokera

TopOption jest dobre i sprawdzone broker opcji binarnych. Broker została założona w 2011 roku i ma siedzibę w Grecja. TopOption zauważa wielu przepisów europejskich. Zwłaszcza licencjobiorców NBP i bezpieczeństwa komisja regulacyjna HCMC. Dzięki regulacji, depozyty są ubezpieczone. Depozyty nie są zablokowane, więc możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie. TopOption ma wielką renomę i nie jest związana z jakimikolwiek oszustwami.

TopOption jest jednym z nielicznych brokerów, który pozwala handlowych w języku polskim. Konieczne jest, aby dokładnie zapoznanie warunki, zwłaszcza jeśli masz zamiar wziąć premię. Po rejestracji i weryfikacji następnie wpłaty pieniędzy. Można tego dokonać na wiele sposobów; za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego lub internetowych portfele. Są również te same opcje w wyborze pieniędzy. Minimalny depozyt jest $ 100 i pojedynczych transakcji mogą być zawierane z kwoty $ 10. Opcje 60 seconds mogą być przedmiotem obrotu od wysokości 5 USD.

Dlaczego handel z TopOption?

W porównaniu z konkurencyjnymi brokerów są możliwości handlu u TopOption bardzo rozległe. Inwestor ma do wyboru 180 aktywów bazowych, w tym waluty, akcje, towary i indeksy. Wygaśnięcia opcji krótkoterminowych waha się od 60 sekund (opcja minut), opcje długoterminowe może trwa godzinę lub nawet miesięcy. Zyski z transakcji są nieco powyżej średniej. Klasyczne high/low opcje oferta oceny 85%.

Broker oferuje ciekawe możliwości zwrotu, które są przydatne kiedy nieudanym handlu. Narzędzie o nazwie Rollover za niewielką opłatą będzie wydłużyć czas ważności opcji. Istnieje również sprzedaż opcji przed data ważności. To może znacznie zmniejszyć straty. Korzystanie z tych funkcji można tworzyć zaawansowane strategie handlowe. W pasku bocznym, można nawet obserwować wybory innych handlowców.

Broker dla wszystkich

Sposoby zasilenia rachunku

Sposoby zasilenia rachunku

Handlu jest bardzo intuicyjny, ze względu na platformie internetowej. Inwestorzy nie mają problemów technicznych z tego brokera. TopOption mobilna platforma dla Androida i iOS nie jest jeszcze dostępne, ale według oficjalnej stronie internetowej, że jest przygotowywana. Na życzenie, broker aktywuje konto Demo (wersja demo). Takie konto jest dobry głównie dla początkujących, bo dostaje doświadczenie bez ryzyka. Broker  aktywuje konto demo po depozytu. Na szczęście, można zawsze wycofać swoje pieniądze z powrotem. Można też dostać bonusy, ale bądź ostrożny, Bonusy mogą skomplikować wypłata pieniędzy w przyszłości.

Czy nadal myśli, gdzie w handlu opcji binarnych? Jeśli Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo w ​​handlu, przyjazne podejście brokera i jego wiarygodność? Jeżeli tak, to TopOption jest odpowiednim wyborem.

Czy jesteś zainteresowany w handlu dla TopOption? Odwiedź TopOption

Serwer Opcjeonline.pl, 31.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>