Strategia dla opcje binarne – systemy handlu

Handlu opcje binarne oparte na intuicji nie ma sensu. Inwestor ma do wyboru dwie opcje: PUT i CALL. Zatem, prawdopodobieństwo sukcesu wynosi tylko 50%. W typowym oceny (około 80%) jest niezbędna, aby osiągnąć sukces 62,5%. To jest dokładnie 5 udanych transakcji z 8 transakcji zamkniętych. Taki odsetek bez odpowiedniej strategii biznesowej nie osiągnie.

Strategia aby zapewnić sukces nie jest. Każdy biznes plan zachowuje się indywidualnie. Sam biznes plan może pracować w jednym przypadku, aw innych nie. Ale istnieje wiele sposobów, aby dokładnie przewidzieć przyszłość rynku.

Analiza techniczna

Spójrz na wykresach długoterminowych. Na pewno widać, że wykresy stale powtarzać pewne wzorce (patterny). Najczęściej używane strategią jest stosowanie formacji cen. Najczęściej stosowane modele cenowe są trójkąty, podwójne dno i podwójne góry lub duch – duch.

Podgląd aktywów zabezpieczających EUR/USD w horyzoncie czasowym

Podgląd aktywów zabezpieczających EUR/USD w horyzoncie czasowym

Podstawą do obrotu giełdowego są również linie trendów. Linie trendów pokazują kierunek cen aktywów najprawdopodobniej rozwijać. Opcje minute są spowodowane stałym ceny rynkowej wibracje prawie bezużyteczny. Ale dla długotrwałe marketing to jest bardzo przydatna pomoc.

Do zawarcia korzystnej transakcji, jest niezbędne, aby móc czytać wykresy. Wykresy na platformach brokerów na opcja nie pomoże wiele. Dlatego zalecamy, aby uzyskać jakiś program analityczny. Bardzo popularne jest MetaTrader, które zapewnia szeroki zakres darmowych narzędzi do analizy technicznej.

Hedging

Strategia ta jest głównie w celu zmniejszenia ryzyka dla początkujących przedsiębiorców. Polega na zakupie opcji call i put na jednego składnika aktywów z tej samej daty ważności.Przedsiębiorca inwestowania większą kwotę w lepiej opcji. Jeśli prognoza jest prawidłowa, masz pieniądze, ale są one zredukowane do drugiej opcji. Druga opcja działa jak bezpiecznik w przypadku złej spekulacji. W takim przypadku, Treder luźne pieniądze, ale znacznie mniejsze niż podczas zwykłego handlu.

Reversal strategia

Ceny aktywów są zazwyczaj trzyma się wokół jednego poziomu cen. Gwałtowny spadek lub wzrost może sygnalizować możliwość transakcji. Przedsiębiorca może oczekiwać zwrotu ceny do wartości wyjściowych. W związku z tym inwestowanie w opcji call na gwałtowny spadek i odwrotnie. To bardzo ryzykowna strategia. To wymaga więcej doświadczenia z opcji binarnych handlu.

Money management

Konieczne jest, aby wiedzieć, ile pieniędzy można zainwestować w jednym handlu. Najczęstszymi handlowców zawierania transakcji na wielkości od 2% do 8% całkowitej rachunku handlowym budżet. Przedsiębiorca, który ma 200 dolarów rachunku stwierdza zatem, w tym przypadku sklepach za $ 10. Przy zwiększeniu kwota na koncie rośnie cena transakcji. Po kilku zamkniętych transakcji można ustalić odsetek Kelly. Jest to optymalny stosunek ceny do długoterminowych zysków i jest obliczana za pomocą następującego równania:  % = [ W * (R + 1) – 1] / R

R = Zysk, który oferuje opcję (jeśli uznanie jest 80%, niż R = 0,8), W = procent udanego handlu (jeśli wygramy 18 z 30 transakcji, w = 18/30 = 0,6)

Strategia biznesowa o nazwie Martingale jest lepiej znany hazardu. W dłuższej perspektywie jest to bardzo ryzykowne. Zasadą jest, aby zwiększyć ilość obrocie po każdej nieudanej handlu. Na przykład, jeśli ocena jest 100% zwiększenie wsadu dwukrotnie. Obejmuje ona straty z ostatnich transakcji. Ale powtarzający się brak oznacza, że kwota zwiększa kwadratowo. Ryzyko upadłości jest więc dość duże. Sprawdź swoją strategię handlową na wersja demo konta pierwszy. Jest to bardzo skuteczne zabezpieczenie przed bankructwem.

Serwer Opcjeonline.pl, 31.10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>